Systémové upozornění
Hlavní informace

LIFE LINE plus s.r.o. je výrobcem zdravotnických prostředků k zástavě krvácení na bázi oxidované celulózy s obchodním označením BLOODCARE. Tato profesionální hemostatika jsou vyráběna v certifikovaném systému managementu jakosti dle ČSN EN ISO 13485. Vzhledem k tomu, že patří do II až III třídy dle DIR 93/42 EEC, byly všechny výrobky podrobeny výrobkové certifikaci renomovanou notifikovanou osobou č. 1023 a jsou označeny značkou shody CE. Na všechny zdravotnické prostředky BLOODCARE je vydáno příslušné Prohlášení o shodě.

Výše uvedené skutečnosti Vám dávají plnou záruku, že naše špičková hemostatika BLOODCARE splňují vysoké nároky evropského společenství na jakost našich zdravotnických prostředků.

Jsme velmi rádi, že Vám hemostatika BLOODCARE vyhovují a jste s jejich kvalitou plně spokojeni. Pokud je však možné vylepšit jejich uživatelský komfort či je zdokonalit k prospěchu pacientů a Vy jako profesionální uživatelé máte náměty či připomínky, oceníme, pokud se s námi o ně podělíte.

Prosíme kontaktujte nás nejlépe prostřednictvím e-mailu na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Aktuální certifikát ČSN EN ISO 13485 a stejně tak i produktové certifikáty jsou dostupné na vyžádání. Pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..