Systémové upozornění
Hlavní informace

LIFE LINE plus s.r.o. byla založena v roce 2004 jako ryze soukromá společnost se sídlem v Brně. Společnost disponuje rozsáhlými znalostmi při uvádění zdravotnických prostředků na trh a dlouholetými zkušenostmi s prodejem zdravotnických prostředků nejen v České republice.

LIFE LINE plus s.r.o. se principielně specializuje na oblasti a situace, které mohou být pro člověka nanejvýš rizikové a kdy je proto třeba chránit jeho zdraví. Je výrobcem a dodavatelem zdravotnických prostředků na zástavu krvácení a léčbu chronických ran na bázi oxidované celulózy - BLOODCARE, je autorizovaným distributorem a servisním střediskem dýchací techniky Scott Safety a Biomarine, ochranných masek, termokamer, vyhledávacích přístrojů a chemických analyzátorů z produkce SCOTT Safety.

Charakteristickým rysem všech dodávaných i distribuovaných výrobků společnosti LIFE LINE plus s.r.o je jejich standardní vysoká kvalita a spolehlivost. Všechny produkty společnosti jsou certifikovány dle evropských norem a vyráběny v QMS EN ISO 13485.

 

Základním posláním a cílem společnosti je:

  • být v podvědomí zákazníků jako jejich pomocník a partner pro chvíle, kdy potřebují ochránit své zdraví
  • uspokojovat potřeby, požadavky a očekávání zákazníků vysoce jakostními, bezpečnými a účel použití splňujícími produkty a službami