Systémové upozornění
Hlavní informace

ScottSight termokamera v masce

Pokud jste sledovali uvedení světového unikátu-termokamery s promítáním obrazu uvnitř masky - Scott Sight, která se konala loni na letišti Biggin Hill a neviděli jste článek na www.pozary.cz, tak stačí kliknout. Minulý rok byl rokem praxe s touto unikátní kamerou i u nás v ČR, protože první kamery v masce Scott Sight již mají své majitele. Pokud jste ještě termokameru v masce nevyzkoušeli, neváhejte a ozvěte se! Je to skvělá příležitost, jak termokameru vyzkoušet současně s plicní automatikou EZFlow a maskou AV3000, které jsou standardem užívaným spolu s dýchači americké produkce - Airpak. Více info na www.scottsafety.cz


 

Pozvánka na veletrh MEDICA 2015

Rádi bychom vás pozvali na letošní zdravotnický veletrh MEDICA 2015, který se koná v Düsseldorfu, Německo ve dnech 16. – 19. listopadu 2015. Naše expozice bude k vidění v hale 5, stánek 05C11. Těšíme se na vaši návštěvu!


 

Veletrh hasičské techniky Interschutz 2015

Zveme vás na prezentaci dýchacích přístrojů a hasičské techniky z produkce SCOTT Safety na mezinárodní veletrh Interschutz v německém Hannoveru ve dnech 8-13.6.2015. Najdete nás v hale 12 stánek D37.


 

Zanechte nám kontakt

Prosím vyplňte Váš e-mail aby jsme Vám mohli odpovědět
Prosím napiště text do zprávy
Neplatný vstup