Systémové upozornění
Hlavní informace

ScottSight termokamera v masce

Scott Service Centre

Pokud jste sledovali uvedení světového unikátu-termokamery s promítáním obrazu uvnitř masky - Scott Sight, která se konala v Anglii na letišti Biggin Hill a neviděli jste článek na www.pozary.cz, tak stačí kliknout. Minulý rok byl rokem praxe s touto unikátní kamerou i u nás v ČR, protože první kamery v masce Scott Sight již mají své majitele. Pokud jste ještě termokameru v masce nevyzkoušeli, neváhejte a ozvěte se! Je to skvělá příležitost, jak termokameru vyzkoušet současně s plicní automatikou EZFlow a maskou AV3000HT, které jsou standardem užívaným spolu s dýchači Scott americké produkce - Airpak. Více info na www.scottsafety.cz

Vylepšení termokamery v masce ScottSight pro modelový rok 2020:

Již ověřené a jedinečné funkce termokamery na masce AV3000HT (s monitorem uvnitř masky) - ScottSight jako je pohotovostní režim, vypnutí jedním tlačítkem, měření teploty či nastavitelný displej, mohou být doplněny balíčkem ScottSight Pro. Získáte navíc funkce např. dynamického rozsahu = současné zobrazení extrémních hot-spotů a chladného okolí bez saturace obrazu. To vám umožňuje nejen rychle reagovat na nalezená ohniska požáru, ale díky tomu, že máte volné ruce, můžete ihned provést zásah. Další „vychytávkou“ je automatické vypínání kamery a monitoru ovládané čidlem pohybu, které ještě prodlouží životnost baterií. Balíček Pro vám nyní umožní i automatické pořizování záznamu. ScottSight je samozřejmě uživatelsky nastavitelná prostřednictvím aplikace mob. telefonu jak pro Android tak iOS.

Co víc si tedy ještě můžete od termokamery, pro kterou nepotřebujete používat ruce, přát?


 

Pozvánka na veletrh MEDICA 2015

Rádi bychom vás pozvali na letošní zdravotnický veletrh MEDICA 2015, který se koná v Düsseldorfu, Německo ve dnech 16. – 19. listopadu 2015. Naše expozice bude k vidění v hale 5, stánek 05C11. Těšíme se na vaši návštěvu!


 

Veletrh hasičské techniky Interschutz 2015

Zveme vás na prezentaci dýchacích přístrojů a hasičské techniky z produkce SCOTT Safety na mezinárodní veletrh Interschutz v německém Hannoveru ve dnech 8-13.6.2015. Najdete nás v hale 12 stánek D37.


 

Zanechte nám kontakt

Prosím vyplňte Váš e-mail aby jsme Vám mohli odpovědět
Prosím napiště text do zprávy
Neplatný vstup